Održano predavanje „Značaj psihologije u prevenciji stresa u vremenu COVID-19“

Sinoć je u konferencijskoj sali Sportske dvorane u Gradačcu održano predavanje prof. dr. Redže Čauševića na temu “Značaj psihologije u prevenciji stresa u vremenu COVID-19”.

Predavanje je održano u organizaciji JU Javna biblioteka “Alija Isaković” Gradačac, a istom je prisustvovao veliki broj građana. Težište predavanja se odnosilo na stres i borbu protiv stresa, koji je nažalost postao svakodnevnica većine ljudi.

Na skupu se obratio i dugogodišnji političar i jedan od osnivača vladajuće turske Stranke pravde i razvoja i bivši pomoćnik predsjednika Turske Recepa Tayyipa Erdogana, dr. Huseyin Kansu. Kansu je inače i počasni građanin Grada Gradačac.

Knjigu „Psihološke osnove i prevencija traume“, dr.Redže Čauševića, možete kupiti u našoj biblioteci.