Predstavnici Biblioteke „Alija Isaković“ poklonuli 100 knjiga beletristike srebrničkoj biblioteci

Povodom Mjeseca knjige JU Javna biblioteka “Alija Isaković” Gradačac organizovala je posjetu Biblioteci u Srebreniku.

Danas su predstavnici Biblioteke „Alija Isaković“, Husein Kujraković i Mirsa Šarić, poklonuli 100 knjiga beletristike  Biblioteci u Srebreniku. Cilj  Biblioteke je da ovakvom donacijom ojača i obogati knjižni fond i drugih biblioteka. Posjeta je protekla uz kraće druženje i razmjenu iskustava. Razgovor s korisnicima pokazao je da su obradovani novim naslovima. Korisnicima Biblioteke u Srebreniku darovani su primjerci duplikata koje je i gradačačka biblioteka radnije dobila na poklon.