VIDEO/FOTO: Održana promocija knjige „Šarena maštaonica“

Nakon što je nedavno u izdavaštvu gradačačke biblioteke „Alija Isaković“ objavljena nova zbirka poezije pod nazivom “Šarena maštaonica”, obavljena je i promocija iste u objektu Javne biblioteke „Alija Isaković“ Gradačac.

Autorica ove zbirke pjesama je naša sugrađanka Senada Džekić, zaposlenica OŠ “Ivan Goran Kovačić”. Prvi dio knjige je namijenila djeci, a drugi odraslima. Recenziju za knjigu su napisali Jasmina Ćatić i Vahid Klopić. Promotor knjige bila je Mirsada Hasić, dok je stihove iz knjige čitala Erna Šećić uz muzičku pratnju Izeta Mulamuratovića. Medijator promocije bila je Mirsa Šarić.

Na samom uvodu promocije autorica se zahvalila direktoru Biblioteke, Huseinu Kujrakoviću, koji je rado podržao izdavanje ove knjige.

U prilogu pogledajte video B1TV: