Promovisana monografija „Od Vardara do ZVIJEZDA“, autora Suada Krajnovića

U četvrtak, 29.8.2019.godine,  na terasi JU Javna biblioteka „Alija Isaković“ Gradačac,  održana je promocija knjige ,,Od Vardara do ZVIJEZDA“ autora Suada Krajnovića. Riječ je o monografiji NK Zvijezda-Gradačac, koja govori o 95 godina postojanja i trajanja , o historiji uspona jednog malog kluba pa do takmičenja u najelitnijoj ligi naše zemlje – Premijer ligi.

Promotori knjige bili su Iljo Dominković, Sinan Sinanović i Nikola Nikić, a promociji su prisustvovli i fudbaleri i članovi uprave NK Zvijezda-Gradačac te šef stručnog štaba Senad Hadžić.

Prisutne je pozdravio direktor Biblioteke, gospodin Husein Kujraković, koji je iskazao veliko zadovoljstvo što je JU Javna biblioteka „Alija Isaković“ domaćin i izdavač ovako vrijedne monografije.